Poznajmy się
Przede wszystkim jestem osobą wysoce empatyczną, wrażliwą na potrzeby innych osób. W swojej pracy staram się jak najlepiej zrozumieć drugą osobę – jej potrzeby, oczekiwania oraz wykazywane trudności. Aktywnie słucham i zachęcam do wspólnej rozmowy, ale nie zmuszam i nie wymuszam kontaktu.. 🙂
Ważne jest dla mnie, aby podczas wspólnej pracy na spotkaniu określić istotę problemu oraz cele do, których będziemy dążyć. Równie istotne jest dla mnie stworzenie bezpiecznej atmosfery wzajemnego zaufania. Pomagam osobom w różnych momentach życia takich jak rozwód, kryzys egzystencjalny, doświadczanie lęku, smutku,straty, problemów w relacjach rodzinnych i partnerskich, czy też depresji. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie, tak aby czuła się zrozumiana i zaopiekowana podczas sesji w gabinecie.