Poznajmy się

Jestem magistrem psychologii specjalizującym się w pomocy oraz wsparciu psychologicznym. Ukończyłam 5 letnie studia na Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie oraz Studia podyplomowe na kierunku Przygotowanie pedagogiczne. Nieustannie rozwijam się poprzez realizowanie kursów i szkoleń dla psychologów. Ukończyłam szkolenie z pomocy dla osób chorych na depresję oraz szkolenie z interwencji kryzysowej. 

 Przede wszystkim jestem osobą wysoce empatyczną, wrażliwą na potrzeby innych osób. W swojej pracy staram się jak najlepiej zrozumieć drugą osobę – jej potrzeby, oczekiwania oraz wykazywane trudności. Aktywnie słucham i zachęcam do wspólnej rozmowy, ale nie zmuszam i nie wymuszam kontaktu.. 🙂 

  Ważne jest dla mnie, aby podczas wspólnej pracy na spotkaniu określić istotę problemu oraz cele do, których będziemy dążyć. Równie istotne jest dla mnie stworzenie bezpiecznej atmosfery wzajemnego zaufania. Pomagam osobom w różnych momentach życia takich jak rozwód, kryzys egzystencjalny, doświadczanie lęku, smutku,straty, problemów w relacjach rodzinnych i partnerskich, czy też depresji. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie, tak aby czuła się zrozumiana i zaopiekowana podczas sesji w gabinecie.

Pracuje jako psycholog

w szkole podstawowej oraz w oddziałach przedszkolnych. Współpracuje zarówno z uczniami, jak i ich rodzicami, którzy zmagają się z różnymi problemami, które dotyczą m.in problemów wychowawczych, smutku, lęku separacyjnego, relacji, śmierci, samooceny, problemów alkoholowych w rodzinie i depresji. W każdym z tych przypadków podchodzę indywidualnie, jestem wsparciem oraz wspólnie z rodzicami i uczniem szukamy najlepszego rozwiązania. Współpracuje również z poradnia psychologiczno – pedagogiczną. Prowadzę również zajęcia grupowe i warsztaty dla dzieci i młodzieży.

Jeśli nie jesteś pewny

 czy jesteś gotowy na takie spotkanie – odezwij się do mnie, wspólnie pokonamy pierwsze trudności 🙂

Masz pytania ?

Skontaktuj się ze mną!